9779 FOWLER AVE

PENSACOLA, Florida 32534 · Escambia County · Parcel 091S302103030001

$192 855
Assessed Value
$192 855
Market Value
Annual Tax
$192 855
Taxable Value
Ownership
OwnerVB WH LLC
Mailing Address300 CRESCENT CT STE 700 DALLAS TX 75201
Property Details
Year Built2024
Living Area1 677 sq ft
Lot Size1 742 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 000
Building Value$177 855
Just (Market) Value$192 855
Assessed Value$192 855
Taxable Value$192 855
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2025 $18 287 500 05