9 DE LUNA DR

PENSACOLA, Florida 32506 · Escambia County · Parcel 352S306000016004

$45 918
Assessed Value
$103 101
Market Value
Annual Tax
$20 918
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHNSON MARIAN M
Mailing Address9 DE LUNA DR PENSACOLA FL 32506
Property Details
Year Built1955
Living Area1 032 sq ft
Lot Size14 497 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 000
Just (Market) Value$103 101
Assessed Value$45 918
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 918