893 WINDHILL DR

CANTONMENT, Florida 32533 · Escambia County · Parcel 291N312203020002

$319 175
Assessed Value
$319 175
Market Value
Annual Tax
$319 175
Taxable Value
Ownership
OwnerOBRIEN MARTIN JAMES & OBRIEN D
Mailing Address893 WINDHILL DR CANTONMENT FL 32533
Property Details
Year Built2024
Living Area2 109 sq ft
Lot Size11 761 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$40 000
Building Value$279 175
Just (Market) Value$319 175
Assessed Value$319 175
Taxable Value$319 175
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $362 500 01
1 de febrero de 2024 $100 11