8521 KILLAM RD

CENTURY, Florida 32535 · Escambia County · Parcel 346N311105000000

$38 275
Assessed Value
$90 101
Market Value
Annual Tax
$13 275
Taxable Value
Ownership
OwnerHOLLAND MARK
Mailing Address8521 KILLAM RD CENTURY FL 32535
Property Details
Year Built1937
Living Area1 106 sq ft
Lot Size95 832 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$37 950
Just (Market) Value$90 101
Assessed Value$38 275
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 275