7005 OAKCLIFF RD

PENSACOLA, Florida 32526 · Escambia County · Parcel 102S313000020004

$124 188
Assessed Value
$124 188
Market Value
Annual Tax
$99 188
Taxable Value
Ownership
OwnerKNIGHT CYNTHIA S
Mailing Address7005 OAKCLIFF RD PENSACOLA FL 32526
Property Details
Year Built1973
Living Area1 073 sq ft
Lot Size16 008 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$124 188
Assessed Value$124 188
Exemptions-$50 722
Taxable Value$99 188