6123 BRADSHAW ST

PENSACOLA, Florida 32526 · Escambia County · Parcel 391S313300000012

$202 612
Assessed Value
$210 309
Market Value
Annual Tax
$177 612
Taxable Value
Ownership
OwnerBUSHNELL BRANDON C
Mailing Address6123 BRADSHAW ST PENSACOLA FL 32526
Property Details
Year Built1993
Living Area1 750 sq ft
Lot Size10 929 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$210 309
Assessed Value$202 612
Exemptions-$50 722
Taxable Value$177 612