607 E LEONARD ST

PENSACOLA, Florida 32503 · Escambia County · Parcel 000S009025050345

$45 475
Assessed Value
$108 177
Market Value
Annual Tax
$20 475
Taxable Value
Ownership
OwnerFOUNTAIN ERNEST & EDDIE MARY
Mailing Address607 E LEONARD ST PENSACOLA FL 32503
Property Details
Year Built1965
Living Area1 093 sq ft
Lot Size6 438 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$16 100
Just (Market) Value$108 177
Assessed Value$45 475
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 475