4965 MULDOON POINTE RD

PENSACOLA, Florida 32526 · Escambia County · Parcel 012S312501009002

$251 484
Assessed Value
$251 484
Market Value
Annual Tax
$251 484
Taxable Value
Ownership
OwnerSALLA VINCENT JOSEPH JR & SALL
Mailing Address4965 MULDOON POINTE RD PENSACOLA FL 32526
Property Details
Year Built2024
Living Area1 572 sq ft
Lot Size5 663 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 000
Building Value$221 484
Just (Market) Value$251 484
Assessed Value$251 484
Taxable Value$251 484
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $271 400 01