4917 RANDEE CIR

PENSACOLA, Florida 32526 · Escambia County · Parcel 012S312500032002

$201 595
Assessed Value
$201 595
Market Value
Annual Tax
$176 595
Taxable Value
Ownership
OwnerSHOOTS RAPHEAL KWAME
Mailing Address4917 RANDEE CIR PENSACOLA FL 32526
Property Details
Year Built1989
Living Area1 665 sq ft
Lot Size10 533 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$201 595
Assessed Value$201 595
Exemptions-$50 722
Taxable Value$176 595