4690 HIGHWAY 4 A

CENTURY, Florida 32535 · Escambia County · Parcel 065N304107000000

$35 315
Assessed Value
$127 215
Market Value
Annual Tax
$10 315
Taxable Value
Ownership
OwnerATES JAMES ATES ELOISE
Mailing Address4690 HWY 4A CENTURY FL 32535
Property Details
Year Built2006
Living Area1 192 sq ft
Lot Size99 752 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$11 450
Just (Market) Value$127 215
Assessed Value$35 315
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 315