4516 GUERLAIN WAY

PENSACOLA, Florida 32505 · Escambia County · Parcel 102S301000022014

$32 103
Assessed Value
$112 965
Market Value
Annual Tax
$7 103
Taxable Value
Ownership
OwnerFOUNTAIN ARTHUR
Mailing Address4516 GUERLAIN WAY PENSACOLA FL 32505
Property Details
Year Built1959
Living Area1 213 sq ft
Lot Size8 054 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$112 965
Assessed Value$32 103
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 103