411 FORREST ST

CANTONMENT, Florida 32533 · Escambia County · Parcel 101N314101071002

$46 050
Assessed Value
$46 050
Market Value
Annual Tax
$21 050
Taxable Value
Ownership
OwnerHOLT MEGAN
Mailing Address411 FOREST ST CANTONMENT FL 32533
Property Details
Year Built1952
Living Area675 sq ft
Lot Size6 098 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 000
Just (Market) Value$46 050
Assessed Value$46 050
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 050
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $75 000 37