410 E HATTON ST

PENSACOLA, Florida 32503 · Escambia County · Parcel 000S009020023120

$43 507
Assessed Value
$156 206
Market Value
Annual Tax
$18 507
Taxable Value
Ownership
OwnerLETT LEROY
Mailing Address410 E HATTON ST PENSACOLA FL 32503
Property Details
Year Built2010
Living Area1 179 sq ft
Lot Size12 149 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 375
Just (Market) Value$156 206
Assessed Value$43 507
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 507