334 DREW CIR

PENSACOLA, Florida 32503 · Escambia County · Parcel 491S301000000017

$80 861
Assessed Value
$110 039
Market Value
Annual Tax
$55 861
Taxable Value
Ownership
OwnerSHEHADI SORAYA
Mailing Address334 DREW CIR PENSACOLA FL 32503
Property Details
Year Built1956
Living Area1 193 sq ft
Lot Size10 420 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$110 039
Assessed Value$80 861
Exemptions-$50 722
Taxable Value$55 861