3231 WINDJAMMER CT

PENSACOLA, Florida 32526 · Escambia County · Parcel 372S311900270002

$134 059
Assessed Value
$227 035
Market Value
Annual Tax
$109 059
Taxable Value
Ownership
OwnerHARWELL JAMES M & REBECCA N
Mailing Address3231 WINDJAMMER CT PENSACOLA FL 32526
Property Details
Year Built2001
Living Area2 137 sq ft
Lot Size13 926 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$227 035
Assessed Value$134 059
Exemptions-$50 722
Taxable Value$109 059