322 BRYANT RD

PERDIDO KEY, Florida 32507 · Escambia County · Parcel 502S306090190010

$43 376
Assessed Value
$121 581
Market Value
Annual Tax
$18 376
Taxable Value
Ownership
OwnerMCILWAIN JILL M
Mailing Address322 BRYANT RD PENSACOLA FL 32507
Property Details
Year Built1947
Living Area904 sq ft
Lot Size6 643 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$38 000
Just (Market) Value$121 581
Assessed Value$43 376
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 376