3212 MARINERS DR

PENSACOLA, Florida 32526 · Escambia County · Parcel 082S311500004002

$162 698
Assessed Value
$241 176
Market Value
Annual Tax
$137 698
Taxable Value
Ownership
OwnerKENNEDY WILLIE MAE
Mailing Address3212 MARINERS DR PENSACOLA FL 32526
Property Details
Year Built1992
Living Area2 224 sq ft
Lot Size9 958 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$241 176
Assessed Value$162 698
Exemptions-$50 722
Taxable Value$137 698