3200 MARINERS DR

PENSACOLA, Florida 32526 · Escambia County · Parcel 082S311500001002

$233 772
Assessed Value
$233 772
Market Value
Annual Tax
$208 772
Taxable Value
Ownership
OwnerANDRADE GUTIERREZ EDUARDO & M
Mailing Address3200 MARINERS DR PENSACOLA FL 32526
Property Details
Year Built1991
Living Area2 159 sq ft
Lot Size8 551 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$233 772
Assessed Value$233 772
Exemptions-$50 722
Taxable Value$208 772
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $270 000 01