3182 WINDJAMMER CT

PENSACOLA, Florida 32526 · Escambia County · Parcel 372S311900150002

$245 510
Assessed Value
$245 510
Market Value
Annual Tax
$220 510
Taxable Value
Ownership
OwnerTOMAS HAILEY
Mailing Address3182 WINDJAMMER CT PENSACOLA FL 32526
Property Details
Year Built2002
Living Area2 334 sq ft
Lot Size8 629 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$245 510
Assessed Value$245 510
Exemptions-$50 722
Taxable Value$220 510
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 $263 000 01
1 de abril de 2024 $100 11
1 de enero de 2024 $100 11