311 WEGNER AVE

CANTONMENT, Florida 32533 · Escambia County · Parcel 101N314101060010

$42 003
Assessed Value
$60 557
Market Value
Annual Tax
$17 003
Taxable Value
Ownership
OwnerPARKER JAMIE DELORES 2/3 INT &
Mailing Address311 WEGNER AVE CANTONMENT FL 32533
Property Details
Year Built1946
Living Area1 642 sq ft
Lot Size12 040 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 000
Just (Market) Value$60 557
Assessed Value$42 003
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 003
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2025 $1 000 11