2959 CHANCE RD

MOLINO, Florida 32577 · Escambia County · Parcel 082N312402000006

$118 999
Assessed Value
$118 999
Market Value
Annual Tax
$118 999
Taxable Value
Ownership
OwnerMEACHAM TAYLOR L
Mailing Address2959 CHANCE RD MOLINO FL 32577
Property Details
Year Built2024
Living Area1 140 sq ft
Lot Size100 188 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$24 610
Building Value$94 389
Just (Market) Value$118 999
Assessed Value$118 999
Taxable Value$118 999