216 CLIPPER DR

PERDIDO KEY, Florida 32507 · Escambia County · Parcel 014S331502004003

$905 208
Assessed Value
$905 208
Market Value
Annual Tax
$905 208
Taxable Value
Ownership
OwnerMCCREIGHT TODD MCCREIGHT JENN
Mailing AddressPO BOX 838 ACWORTH GA 30101
Property Details
Year Built2023
Living Area2 995 sq ft
Lot Size3 485 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$200 000
Building Value$705 208
Just (Market) Value$905 208
Assessed Value$905 208
Taxable Value$905 208
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2025 $100 11