211 E TEN MILE RD

PENSACOLA, Florida 32534 · Escambia County · Parcel 081S301003015017

$31 289
Assessed Value
$39 615
Market Value
Annual Tax
$6 289
Taxable Value
Ownership
OwnerARRANT JUDITH ANN
Mailing Address211 E TEN MILE RD PENSACOLA FL 32534
Property Details
Year Built1984
Living Area924 sq ft
Lot Size45 302 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$31 200
Just (Market) Value$39 615
Assessed Value$31 289
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 289