1808 SUNSET MAPLE RD

CANTONMENT, Florida 32533 · Escambia County · Parcel 352N313302023002

$376 043
Assessed Value
$376 043
Market Value
Annual Tax
$376 043
Taxable Value
Ownership
OwnerWILLIAMS MARILYN Y
Mailing Address1808 SUNSET MAPLE RD CANTONMENT FL 32533
Property Details
Year Built2024
Living Area2 552 sq ft
Lot Size13 068 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$40 000
Building Value$336 043
Just (Market) Value$376 043
Assessed Value$376 043
Taxable Value$376 043
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2025 $344 400 01