1487 STEFANI CIR

CANTONMENT, Florida 32533 · Escambia County · Parcel 011S311200000003

$110 945
Assessed Value
$202 972
Market Value
Annual Tax
$85 945
Taxable Value
Ownership
OwnerDILLARD CHARLES D JR & ALISA A
Mailing Address1487 STEFANI CIR CANTONMENT FL 32533
Property Details
Year Built1992
Living Area1 659 sq ft
Lot Size11 326 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$202 972
Assessed Value$110 945
Exemptions-$50 722
Taxable Value$85 945