1341 CARNLEY RD

CENTURY, Florida 32535 · Escambia County · Parcel 336N301204000000

$37 688
Assessed Value
$72 856
Market Value
Annual Tax
$12 688
Taxable Value
Ownership
OwnerCROLEY DEBRAH DOVIE JACKSON
Mailing Address1341 CARNLEY RD CENTURY FL 32535
Property Details
Year Built2001
Living Area1 337 sq ft
Lot Size175 547 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$17 128
Just (Market) Value$72 856
Assessed Value$37 688
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 688