1324 E LANSING DR

PENSACOLA, Florida 32504 · Escambia County · Parcel 311S302102000000

$44 078
Assessed Value
$71 812
Market Value
Annual Tax
$19 078
Taxable Value
Ownership
OwnerGOULD JOLENE ELIZABETH RICKS
Mailing Address1324 LANSING DR PENSACOLA FL 32504
Property Details
Year Built1941
Living Area768 sq ft
Lot Size27 443 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$31 500
Just (Market) Value$71 812
Assessed Value$44 078
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 078