1236 KEMALA AVE

MOLINO, Florida 32577 · Escambia County · Parcel 032N312100000005

$34 501
Assessed Value
$60 590
Market Value
Annual Tax
$9 501
Taxable Value
Ownership
OwnerLOMBARDI ANDREW V
Mailing Address1236 KEMALA AVE MOLINO FL 32577
Property Details
Year Built1995
Living Area1 482 sq ft
Lot Size17 424 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$16 000
Just (Market) Value$60 590
Assessed Value$34 501
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 501