1235 SOFT POINT DR

CANTONMENT, Florida 32533 · Escambia County · Parcel 061N301000120002

$223 268
Assessed Value
$259 425
Market Value
Annual Tax
$198 268
Taxable Value
Ownership
OwnerGANN MIKE ALLEN GANN ASHLEY MA
Mailing Address1235 SOFT POINT DR CANTONMENT FL 32533
Property Details
Year Built2016
Living Area2 237 sq ft
Lot Size13 904 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$259 425
Assessed Value$223 268
Exemptions-$50 722
Taxable Value$198 268