120 ROACH RD

WALNUT HILL, Florida 32568 · Escambia County · Parcel 265N313302000004

$83 765
Assessed Value
$83 765
Market Value
Annual Tax
$83 765
Taxable Value
Ownership
OwnerWHITE VINCENT S
Mailing Address2538 PORTABELLA PLACE CANTONMENT FL 32533
Property Details
Lot Size263 974 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$51 765
Building Value$32 000
Just (Market) Value$83 765
Assessed Value$83 765
Taxable Value$83 765