111 MONARCH LN

PENSACOLA, Florida 32503 · Escambia County · Parcel 281S304500002002

$66 083
Assessed Value
$118 995
Market Value
Annual Tax
$41 083
Taxable Value
Ownership
OwnerEHRSAM EILEEN MARIE
Mailing Address111 MONARCH LN PENSACOLA FL 32503
Property Details
Year Built1958
Living Area1 344 sq ft
Lot Size8 830 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$118 995
Assessed Value$66 083
Exemptions-$41 083
Taxable Value$41 083