BRIGHTMAN BLVD

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1677270535R

$1 011
Assessed Value
$1 011
Market Value
Annual Tax
$1 011
Taxable Value
Ownership
OwnerPAPAS LEGACY LLC ET AL
Mailing AddressC/O SKINNER JONES TIC JACKSONVILLE FL 32217
Property Details
Lot Size10 000 sq ft
Use Code091
Valuation Breakdown
Land Value$230
Building Value$781
Just (Market) Value$1 011
Assessed Value$1 011
Taxable Value$1 011
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $5 000 11