9737 GIADA DR

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0034470755R

$315 428
Assessed Value
$315 428
Market Value
Annual Tax
$315 428
Taxable Value
Ownership
OwnerLEACHMAN JNAI MELINIA
Mailing Address9737 GIADA DR JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 651 sq ft
Lot Size9 630 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$55 000
Building Value$260 428
Just (Market) Value$315 428
Assessed Value$315 428
Taxable Value$315 428
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $380 900 01