9702 BANKS RD

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1246970000R

$44 976
Assessed Value
$145 546
Market Value
Annual Tax
$19 976
Taxable Value
Ownership
OwnerRODRIGUEZ RHONDA RENEE
Mailing Address9702 BANKS RD JACKSONVILLE FL 32246
Property Details
Year Built1952
Living Area724 sq ft
Lot Size9 033 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$72 090
Just (Market) Value$145 546
Assessed Value$44 976
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 976