9151 WILD RD

JACKSONVILLE, Florida 32220 · Duval County · Parcel 0047480000R

$48 152
Assessed Value
$74 156
Market Value
Annual Tax
$23 152
Taxable Value
Ownership
OwnerZABBARRO JOSEPH VITO
Mailing Address9151 WILD RD JACKSONVILLE FL 32220
Property Details
Year Built1960
Living Area917 sq ft
Lot Size8 777 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$18 360
Just (Market) Value$74 156
Assessed Value$48 152
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 152
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $149 000 01