8817 S SANDUSKY AVE

JACKSONVILLE, Florida 32216 · Duval County · Parcel 1451831590R

$39 363
Assessed Value
$136 899
Market Value
Annual Tax
$14 363
Taxable Value
Ownership
OwnerSTEPHENSON AMANDA L
Mailing Address8817 S SANDUSKY AV JACKSONVILLE FL 32216
Property Details
Year Built1981
Living Area910 sq ft
Lot Size4 126 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$52 000
Just (Market) Value$136 899
Assessed Value$39 363
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 363