8702 MCKENNA DR

JACKSONVILLE, Florida 32226 · Duval County · Parcel 1608680000R

$796 413
Assessed Value
$796 413
Market Value
Annual Tax
$771 413
Taxable Value
Ownership
OwnerCOLLINS RICHARD E JR
Mailing Address8702 MCKENNA DR JACKSONVILLE FL 32226
Property Details
Year Built2024
Living Area2 138 sq ft
Lot Size43 483 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$469 800
Building Value$326 613
Just (Market) Value$796 413
Assessed Value$796 413
Exemptions-$50 722
Taxable Value$771 413