8647 MARIETTA MEADOWS DR

JACKSONVILLE, Florida 32220 · Duval County · Parcel 0062230538R

$229 012
Assessed Value
$285 638
Market Value
Annual Tax
$204 012
Taxable Value
Ownership
OwnerRAND SHIRLEY J
Mailing Address8647 MARIETTA MEADOWS DR JACKSONVILLE FL 32220
Property Details
Year Built1985
Living Area2 467 sq ft
Lot Size24 279 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$285 638
Assessed Value$229 012
Exemptions-$50 722
Taxable Value$204 012