8510 HORSEBIT CIR

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0034471070R

$351 948
Assessed Value
$351 948
Market Value
Annual Tax
$351 948
Taxable Value
Ownership
OwnerMC CLEAN DERYL DLANNIE ET AL
Mailing Address8510 HORSEBIT CIR JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 962 sq ft
Lot Size8 373 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$55 000
Building Value$296 948
Just (Market) Value$351 948
Assessed Value$351 948
Taxable Value$351 948
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $393 000 01
1 de agosto de 2024 $100 30
1 de agosto de 2024 $1 444 600 05