8344 MAPLE ST

JACKSONVILLE, Florida 32244 · Duval County · Parcel 0137490070R

$218 866
Assessed Value
$218 866
Market Value
Annual Tax
$218 866
Taxable Value
Ownership
Owner8344 MAPLE STREET LLC
Mailing Address2740 SW 126TH WAY MIRAMAR FL 33027
Property Details
Year Built2024
Living Area1 453 sq ft
Lot Size6 623 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$36 382
Building Value$182 484
Just (Market) Value$218 866
Assessed Value$218 866
Taxable Value$218 866
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $264 900 01