8264 NOROAD

JACKSONVILLE, Florida 32210 · Duval County · Parcel 0131920016R

$30 153
Assessed Value
$58 666
Market Value
Annual Tax
$5 153
Taxable Value
Ownership
OwnerDAVIS MYOKIA
Mailing Address8264 NOROAD JACKSONVILLE FL 32210
Property Details
Year Built1998
Living Area1 056 sq ft
Lot Size8 834 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$21 870
Just (Market) Value$58 666
Assessed Value$30 153
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 153