8180 HORSEBIT CIR

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0034471340R

$290 936
Assessed Value
$290 936
Market Value
Annual Tax
$290 936
Taxable Value
Ownership
OwnerLAKAE BARNETT NAPORSHA SHAGARI
Mailing Address8180 HORSEBIT CIR JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 225 sq ft
Lot Size10 877 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$55 000
Building Value$235 936
Just (Market) Value$290 936
Assessed Value$290 936
Taxable Value$290 936
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $345 000 01
1 de septiembre de 2024 $1 694 100 05
1 de agosto de 2024 $100 30