8125 OKLAHOMA ST

JACKSONVILLE, Florida 32220 · Duval County · Parcel 0054920030R

$199 116
Assessed Value
$199 116
Market Value
Annual Tax
$199 116
Taxable Value
Ownership
OwnerJEFFERY K HALLEN AND NING HALL
Mailing Address16620 SW RED ROCK WAY BEAVERTON OR 97007
Property Details
Year Built2024
Living Area1 392 sq ft
Lot Size5 695 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$9 345
Building Value$189 771
Just (Market) Value$199 116
Assessed Value$199 116
Taxable Value$199 116
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $245 100 01