8119 OKLAHOMA ST

JACKSONVILLE, Florida 32220 · Duval County · Parcel 0054930005R

$209 478
Assessed Value
$209 478
Market Value
Annual Tax
$209 478
Taxable Value
Ownership
OwnerJACKSON CARODALE LYNN
Mailing Address8119 OKLAHOMA ST JACKSONVILLE FL 32220
Property Details
Year Built2024
Living Area1 392 sq ft
Lot Size5 701 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$9 345
Building Value$200 133
Just (Market) Value$209 478
Assessed Value$209 478
Taxable Value$209 478
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $243 500 01