8047 GRAFF LN

JACKSONVILLE, Florida 32221 · Duval County · Parcel 0086940000R

$47 951
Assessed Value
$60 358
Market Value
Annual Tax
$22 951
Taxable Value
Ownership
OwnerMORILLO LUIS ET AL
Mailing AddressC/O MARIA GOMEZ JACKSONVILLE FL 32221
Property Details
Year Built1960
Living Area643 sq ft
Lot Size8 488 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$6 800
Just (Market) Value$60 358
Assessed Value$47 951
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 951