7938 GARDEN ST

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0029060000R

$196 732
Assessed Value
$196 732
Market Value
Annual Tax
$196 732
Taxable Value
Ownership
OwnerRANGEL MOSES A
Mailing AddressP O BOX 406 BALDWIN FL 32234
Property Details
Year Built2022
Living Area1 568 sq ft
Lot Size173 802 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$69 510
Building Value$127 222
Just (Market) Value$196 732
Assessed Value$196 732
Taxable Value$196 732