7920 MERRILL RD 1113

JACKSONVILLE, Florida 32277 · Duval County · Parcel 1206092524R

$36 344
Assessed Value
$129 000
Market Value
Annual Tax
$11 344
Taxable Value
Ownership
OwnerBEAVERS MARK
Mailing Address7920 MERRILL RD 1113 JACKSONVILLE FL 32277
Property Details
Year Built2006
Living Area940 sq ft
Lot Size120 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$129 000
Assessed Value$36 344
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 344