7841 SYCAMORE ST

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0026700130R

$277 390
Assessed Value
$277 390
Market Value
Annual Tax
$277 390
Taxable Value
Ownership
OwnerFLORES VICTOR
Mailing Address7841 SYCAMORE ST BLDG 1 JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 012 sq ft
Lot Size43 531 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$38 000
Building Value$239 390
Just (Market) Value$277 390
Assessed Value$277 390
Taxable Value$277 390
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $335 000 01