7828 GREATFORD WAY

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0038390665R

$256 882
Assessed Value
$256 882
Market Value
Annual Tax
$256 882
Taxable Value
Ownership
OwnerGRAHAM ADRIENNE CHAUNDRIA
Mailing Address7828 GREATFORD WAY JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built2024
Living Area1 840 sq ft
Lot Size4 800 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$60 000
Building Value$196 882
Just (Market) Value$256 882
Assessed Value$256 882
Taxable Value$256 882
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2025 $306 000 01
1 de junio de 2024 $100 30
1 de junio de 2024 $2 025 000 05