7807 BERRY AVE

JACKSONVILLE, Florida 32211 · Duval County · Parcel 1450180000R

$48 770
Assessed Value
$146 624
Market Value
Annual Tax
$23 770
Taxable Value
Ownership
OwnerLEGUIZAMON FATIMA
Mailing Address7807 BERRY AVE JACKSONVILLE FL 32211
Property Details
Year Built1947
Living Area1 369 sq ft
Lot Size8 455 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$60 600
Just (Market) Value$146 624
Assessed Value$48 770
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 770